Мінімальне замовлення 100 грн

Доставка та оплата

Як швидко я отримаю своє замовлення?

Ми обробляємо замовлення від 1 до 6 робочих днів, після чого відправляємо обраним Вами способом. Залежно від способу доставки, Ви отримаєте посилку через 2-10 робочих днів після замовлення. Підбір бісеру до схеми може збільшити термін обробки замовлення. Якщо Вам потрібно швидше повідомити нам про це, будь ласка. Ми чесно розповімо вийде чи ні.

 

Доставка та оплата по Україні

У нашому магазині можливі такі способи доставки:

на поштове відділення. Вартість доставки 40 грн. при сумі замовлення менше, ніж 700 грн. при сумі замовлення більше 700 грн. доставка Укрпоштою за наш рахунок (ви оплачуєте тільки пересилання грошей 1%, мінімум 5 грн.). Для такого способу доставки обов'язково вказуйте свій індекс. По Україні посилка йде 1-5 робочих днів, є можливість відстеження. Для отримання потрібно мати паспорт. Посилки видають не лише громадянам України, а й усім, хто опиняється на її території.

склад експрес-перевізників. Доставку оплачує одержувач за тарифами обраного перевізника (від 70 грн.). Ми надсилаємо Новою Поштою. Доставка по Україні 1-2 дні. Для отримання необхідно мати документи та знати номер декларації, яку ми повідомляємо після надсилання. На сайті Нової Пошти можна відстежити чи приїхала посилка. При замовленні більше 900 грн така доставка безкоштовна. (Ви оплачуєте пересилання грошей 20 грн +2%). При замовленні на суму до 900 грн доставка з післяплатою коштує близько 100 грн .

кур'єрська доставка по Україні. Вартість такої доставки 100 грн. При замовленні більше 1500 грн така доставка безкоштовна. При виборі кур'єрської доставки врахуйте, будь ласка, кур'єри працюють у робочий час, тобто. замовляйте, будь ласка, доставку туди, де хтось буває досить довго. І при виборі такого способу доставки та післяплати сума післяплати становить 20грн+2% від вартості замовлення

Способи оплати:

накладений платіж. Це найдорожчий спосіб переказати гроші. Ми надсилаємо посилку, Ви віддаєте за неї гроші при отриманні. Укрпошта бере за пересилання грошей 1%, щонайменше 5 грн від суми, експрес перевізники 20 грн+2%. Так, якщо посилка коштує 200 грн., то на пошті Ви заплатите разом із пересиланням грошей 235 грн., на складі перевізника 260 грн. При замовленнях накладеним платежем у розмірі понад 1000 грн обов'язково передоплата 100 грн. Якщо покупець вже не забирав наші посилки, то збираємо посилки лише після 100% передоплати

передплата на банківську картку Приватбанку. Вартість такого переказу 2 грн+0,5% при сплаті в ПриватБанку або за тарифами Вашої картки. Якщо посилка коштує 200 грн., то за переказ грошей на картку Ви заплатите 2 грн. реквізити для передоплати надсилаємо після того, як замовлення повністю сформовано. Після того, як отримаємо гроші, ми відправляємо посилку.

Доставка та оплата для Росії, Білорусі, Казахстану, Європи та Америки

Ми не відправляємо посилки до Росії та Білорусі. Замовлення не приймаємо, листування не ведемо

 

Доставку не в Україну ми здійснюємо тільки після отримання 100% передоплати. Мінімальне замовлення 1000 грн. Вартість доставки від 15 дол. Передоплату пропонуємо робити будь-якою зручною для Вас і нас системою грошових переказів (наприклад, Western Union). Вартість грошових переказів 1,5-2% від суми переказів. Реквізити для передоплати повідомляємо тоді, коли повністю сформовано замовлення.

 

Вартість доставки залежить від країни та ваги та можна розрахувати на сайті пошти України. Ми обов'язково повідомляємо вартість доставки при формуванні замовлення. Термін доставки 2-3 тижні. До великих міст можлива доставка кур'єрськими службами. Термін доставки 5-7 робочих днів, доставляють за вказаною адресою.

 

ФОП Безносік О.В. м. Харків, вул. Валентинівська, 21